Als u vragen heeft, aarzel dan niet om contact met ons op te nemen op 0491/10.14.37

Bij vragen, aarzel niet om contact op te nemen met Julie Goethals, 0491 10 14 37.
Het vaste team van Senior Montessori bestaat uit 6 personen. Hieronder vindt u de contactgegevens en actiegebieden van elk lid van het vaste team. Voor algemene verzoeken kunt u ons mailen op het volgende adres: vlaanderen@senior-montessori.be.

 

Ons team :
Simon ERKES: Directeur
, Operationele Directie
, Ontwikkeling van partnerschappen voor het Brussels Gewest
Mail: simon@senior-montessori.be

 

Hélène DERBAUDRENGHIEN: Administratieve facilitator, 
Algemene en administratieve informatie
Aanvraag en planning van opleidingen


Mail: helene@senior-montessori.be
 

Olivier BROLIS: R&D Facilitator
Onderzoek- en actieprojecten, Thesissen, Ontwikkeling van proefprojecten, Financieel manager
Mail: olivier@senior-montessori.be

 

Alexandra BERTOLUTTI: Facilitator Wallonië
, Ontwikkeling van partnerschappen voor Wallonië
Mail: alexandra@senior-montessori.be

 

Julie GOETHALS : Facilitator Vlaanderen
, Ontwikkeling van partnerschappen voor Vlaanderen.
Mail: julie@senior-montessori.be

 

Van HOANG : Interne Facilitator
Inclusie en mentoring van vrijwilligers en toekomstige trainers.
Mail: van@senior-montessori.be

Neem dan contact met ons op!

Voor alle informatie: 0491 10 14 37

... of vul ons formulier in:

Senior Montessori vzw

Lakenweversstraat 25

1050 Brussel

 

FR: +32.2.609.56.72

NL: +32.491.10.14.37

  • Facebook Social Icon

© 2016 by Senior Montessori. Proudly created with Wix.com