Bij vragen, aarzel niet om contact op te nemen met Julie Goethals, 0491 10 14 37.

Het vaste team van Senior Montessori bestaat uit 6 personen.

Hieronder vindt u de contactgegevens en actiegebieden van elk lid van het vaste team.

Voor algemene verzoeken kunt u ons schrijven op het volgende adres: vlaanderen@senior-montessori.be.
 

Ons team :


Simon ERKES: Directeur

Mail: simon@senior-montessori.be

 

Olivier BROLIS: R&D Facilitator 
Onderzoek- en actieprojecten
Mail: olivier@senior-montessori.be


Anaïs DELONGUEVIILLE: Responsable administrative

anaîs@senior-montessori.be

 

Julie GOETHALS : Facilitator Vlaanderen
Ontwikkeling van partnerschappen voor Vlaanderen
Mail: julie@senior-montessori.be


 

mailto: vlaanderen@senior-montessori.be

Damien BERNARD : Interne Facilitator
damien@senior-montessori.be

Wioleta CHENDOSZKA : Hand in Hand Project Facilitator

wioleta@senior-montessori.be

Alice BERGER : Hand in Hand Project Facilitator / Communicatiemedewerker

alice@senior-montessori.be

Schrijf-ons !

+32 (0)2/609.56.72

+32 491/10.14.37

IMG_0021.jpg

Lakenweversstraat 25

1050 Brussel

Vos informations ont bien été envoyées !